Суд у Гонконгу відхилив позов про заборону носити маски

<p>Протестувальники в масках на акції у Гонконгу Об этом сообщает <a href=pressa-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Суд у Гонконгу відхилив позов про заборону носити маски">

Протестувальники в масках на акції у Гонконгу

До суду звернулися гонконгські законодавці з демократичного табору


Верховний суд Гонконгу відхилив протест проти заборони носити маски. З ним звернулися до суду гонконгські законодавці з демократичними поглядами.


Про це повідомляє dpa.


Суд постановив в кінці жовтня провести детальну перевірку з цього питання.


Фахівчиня з конституційного права і представниця демократичного табору Глейдіс Лі заявила, що глава уряду Гонконгу Керрі Лам перевищила повноваження виконавчої влади, видавши закон в обхід парламенту.


Закону про надзвичайний стан, яким скористалася Лам, вже майже 100 років, він був прийнятий за часів, коли Гонконг був британською колонією.


До слова, у неділю в Гонконгу частково відновило роботу метро.


Як повідомлялося, у вівторок, 1 жовтня поліція Гонконгу під час жорстких сутичок із демонстрантами застрелила протестувальника.


Масові акції протесту в Гонконгу тривають з червня. 4 вересня голова місцевої адміністрації Керрі Лам погодилася виконати одну з вимог демонстрантів і повністю відкликати законопроєкт про екстрадицію, який дозволяє видавати правопорушників до материкового Китаю.


Попри це багато прихильників опозиції висловлюють готовність продовжувати акції. Протести посилюються у вихідні та святкові дні й періодично супроводжуються заворушеннями, блокуванням вулиць і актами вандалізму.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/sud-u-gonkongu-vidhiliv-pozov-pro-zaboronu-nositi-maski-630596.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя